شرکت طراحی سایت رسارایان

  با 13 سال سابقه کار طراحی و راه اندازی وبسایت های اینترنتی و فروشگاه آنلاین

الگوریتم کبوتر گوگل

گوگل وب مستر ها را شوکه کرد و با تغییر در الگوریتم جستجوی خود که در بخش محلی بهینه سازی شده است در نتایج جستجو مکانها تغییر ایجاد کرد .

تا پیش از این الگوریتم اگر شما مکانی را جستجو می کردی و لیست می خواستید اول به وب سایت رسمی آن مکان راهنمایی  می شدید ، مثلا اگر “رستوران پدیده فیدیلیو” را جستجو می کردید اولویت با سایت رسمی خود رستوران پدیده بود نه با لیست وب سایت فیدیلیو  که رستورانها را معرفی می کند اما با تغییر در الگوریتم مکانی جستجوی گوگل که نام آن را الگوریتم کبوتر گذاشته است اگر چنین متنی جستجو شود اول به لیست اولویت می دهد چون نام آن در جستجو ذکر شده است .

با این کار بهینه سازی وب سایتها کمی دچار دگرگونی شد و وب مستر ها و شرکتهای مبتنی بر سئو دچار مشکل شدند .

با این الگوریتم مشکل شرکت گوگل با یلپ یکی از بزرگترین وب سایتهای لیست در دنیا خاتمه یافته است چرا که تا قبل از این اگر کسی نام رستوران یا محلی را همراه با نام یلپ میزد باز هم گوگل ابتدا وب سایت آن محل را برای راهنمایی معرفی می کرد و این به اعتراض شرکت یلپ انجامیده بود .

الگوریتم کبوتر گوگل

الگوریتم کبوتر

 

الگوریتم کبوتر گوگل

بعد از الگوریتم کبوتر

چرا الگوریتم کبوتر خاکستری (یا کبوتر چاهی خودمان)؟

کبوترخاکستری پرنده ای است که می تواند جزئیات را بدون در نظر گرفتن جهت گیری فضایی به دقت بررسی کند ، و این همان قابلیتی است که موجب می شود موتور جستجو نیز از میان هزاران سایت ایندکس شده سایت های مرتبط و مطلوب را بیابد.

 منبع

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 01 آذر 1393 ساعت 16:52
  • اندازه قلم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

خدمات اینترنتی رسا رایان

طراحی سایت رسا رایان با سابقه ای نزدیک به 13 سال یکی از حرفه ای ترین شرکت ها در زمینه ارائه خدمات طراحی سایت، طراحی سایت فروشگاهی، بهینه سازی سایت یا خدمات سئو در ایران می باشد. بسیار خرسند می شویم اگر طراحی وب سایت خود را به ما بسپارید.

تلفن تماس: 08644223637    تلفن همراه : 09120942434  -  09188665650   ایمیل: این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید